Web Haberler

Gündem Haberleri


Balıkesir de bir büfeye saat 22:00 den sonra alkol satışı yaptığı gerekçesiyle para cezası kesildi. Suçlamayı kabul etmeyen ve para cezasının miktarını fazla bulan büfe sahibi Anayasa Mahkemesi ne başvurdu. Yüksek mahkeme, yerel mahkemenin kararını yerinde bularak hak ihlali olmadığına hükmetti.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 18:15
https://onedio.com/haber/gece-alkol-satanlara-kotu-haber-aym-hak-...
Irak güvenlik güçleri, IŞİD in Musul müftüsü Şifa en-Numa’nın düzenlenen bir operasyonla yakalandığını duyurdu.  Paylaşılan fotoğrafta, obezite nedeniyle aşırı kilolu olan en-Numa nın kamyonet kasasında götürüldüğü görüldü.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 16:10
https://onedio.com/haber/kamyonet-kasasinda-goturuldu-isid-in-mus...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının ortaya çıkarılmamasına yönelik sert eleştirilerini sürdürüyor. Bahçeli, “Bunların sivil hayatı Çankaya’da mıdır, neredeyse bulun getirin kardeşim. Kim bunlar, CHP’de, MHP’de, hangi partide varsa çıkartın. Eğer bulamıyorsa yetki versinler, biz buluruz bunları.” çağrısında bulundu.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 15:15
https://onedio.com/haber/bahceli-feto-nun-siyasi-ayagini-bulamiyo...
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP li belediyelerde asgari ücretin net 2 bin 500 lira olacağını duyurdu.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 14:10
https://onedio.com/haber/kilicdaroglu-duyurdu-chp-li-belediyelerd...
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP li belediyelerde asgari ücretin net 2 bin 500 lira olacağını duyurdu.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 13:10
https://onedio.com/haber/kilicdaroglu-duyurdu-chp-li-belediyelerd...
Diyarbakır ın Sur ilçesine bağlı Kumrucuk Köyü nde öğretmenlik yapan Hasan Kartal, eğitim verdiği sınıfta dünyanın en iyi eğitim sistemi olarak kabul edilen Finlandiya eğitim sistemini uyguluyor.  Derslerde sağlıklı beslenmeden görgü kurallarına, bilim ve teknolojiden, bahçe ve doğa ile ilgili konuları uygulamalı olarak gösteren Hasan öğretmen, Mahrumiyet ve yoksulluk çocukların kaderi olamaz diyor.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 12:10
https://onedio.com/haber/diyarbakir-da-bir-koy-okulunda-finlandiy...
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), 6 Kasım da Fatih te intihar eden 4 kardeşe ait evin elektriğinin gecikmiş borcu sebebiyle kesilmesinden dolayı CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış AŞ ye 888 bin 397 lira idari para cezası kesti.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 12:10
https://onedio.com/haber/fatih-te-intihar-eden-4-kardesin-elektri...
Zeugma Müzesi’nde görevli arkeolog Merve Kaçmış’ın intiharı birçok soru işaretini de gündeme taşıdı. Kaçmış’ın intiharından önce bıraktığı not ortaya çıktı. Soruşturma dosyasına giren notta, Ben yapmadım, masumum. Her yerde kameralar var izleyince göreceksiniz ifadesi yer alıyor.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 09:15
https://onedio.com/haber/arkeologun-sir-notu-ben-masumum-her-sey-...
Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı canlı yayında imam hatipleri ve ilahiyat fakültelerini eleştirdi. Bu okulların yetersiz olduğunu söyleyen Cübbeli, Hatta şu anda biraz zararlılar, çünkü deist, ateist çıkmaya başladı dedi. Erdoğan ın İsmailağa cemaatine yaptığın ziyaretin siyasi bir amacı olmadığını ifade eden Cübbeli, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ın sigara haramdır yorumuna da tepki gösterdi.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 00:15
https://onedio.com/haber/cubbeli-ahmet-ten-imam-hatip-elestirisi-...
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı bölgesinde düzenlenen bir bombalı araç saldırısında 3 Türk askerinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Bakanlık sabah saatlerinde yaptığı açıklamada ise Hakkari de atış eğitimi sırasında meydana gelen kazada 2 askerin şehit olduğunu açıklamıştı.
Onedio - Gündem - 17.01.2020 00:10
https://onedio.com/haber/baris-pinari-harekati-bombali-aracla-duz...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Hakkımızda Basından Gizlilik İlkeleri Üyelik Sözleşmesi Tüketici Hakları En Çok Arananlar Site Ekle İletişim